Gabinet Terapii Naturalnych

Poczuj się dobrze we własnym ciele

Gabinet

Agnieszka Kujawska
Suchedniów
ul. Suchyni 8
tel. 609 506 277

O mnie

Masaż

Rocznik '77 - młoda duchem, szukająca swojego miejsca na ziemi.

Mgr pedagogiki, technik dentystyczny.
Po 10 latach pracy w zawodzie - protetyka, postanowiłam coś zmienić.

Dlaczego wybrałam rehabilitację?

Moja przygoda z terapiami zaczęła się kilka lat temu od wizyty w gabinecie masażu. Wielogodzinna praca w pozycjach wymuszonych, odbiła mocne piętno na moim kręgosłupie. Usłyszałam tam, że masażystą może zostać każdy, wystarczy ukończyć odpowiedni kurs. Postanowiłam zatem spróbować swoich sił i zapisałam się na kurs masażu klasycznego.

Już na zajęciach, zdałam sobie sprawę, że lubię pracować z ludźmi, z ciałem i rozwiązywać problemy. Szybko pojawił się niedosyt wiedzy i chęć podnoszenia kwalifikacji i doskonalenia umiejętności.
Dlatego skończyłam dwuletnią szkołę, zdobywając tytuł technika masażysty.

Zajmowałam się masażem klasycznym, ale wciąż szukałam nowych wyzwań - postanowiłam zgłębić tajniki refleksologii. Odbyłam szereg szkoleń z refleksologii twarzy oraz cosmoliftingu w Międzynarodowym Instytucie Refleksologii Twarzy MIRT w Warszawie (działa na licencji Instituto de Reflexologia Facial/Podal Internacional z Barcelony). Szkolenia odbywały się pod osobistym nadzorem Pani Beaty Sekuły (sprowadziła do Polski Refleksoterapię). Następnie odbyłam kurs Praxis Vertebralis na twarzy, prowadzony przez Lone Sorensen (twórczyni metody).

Chcąc lepiej pomagać swoim pacjentom, staram się poszerzać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności. Skończyłam studia fizjoterapij w Świetokrzyskiej Szkole Wyższej w Kielcach. Przez rok uczyłam się pod okiem mgr Krzysztofa Selenty. Skończyłam studia podyplomowe o specjalności rehabilitacja narządu ruchu oraz szereg kursów doskonalących: kurs Strukturalna Praca z ciałem prowadzony przez znanego Rolfera Johna Smitha, kurs Japońskiej Terapii Manualnej - YUMEIHO®, kurs terapii manualnej prowadzony przez Adama Figelanda, kurs masażu tkanek głębokich opracowany przez rolfera Arta Riggsa, kursy z dziedziny kinezyterapii (terapii ruchem): kinetic kontrol. Zgłębiając temat pracy powięziowej, odkryłam rewolucyjną metodę, dająca niesamowite rezultaty w pracy z bólem oraz zaburzeniami narządu ruchu - FDM (Fascial Distortion Model). Zainspirowana pracą polskich osteopatów rozpoczęłam studia osteopatyczne w Akademii Osteopatii oraz ukończyłam szereg kursów, dla bardziej globalnego spojrzenia na człowieka.Dyplomy: